Engin Polat Kimdir?

Genel
Engin Polat
Yazar: Engin Polat
1 yıl önce
Yorum yok

Engin Polat Kimdir?

Engin Polat, Dipomed Medikal, Rise & Shine Kozmetik A.Ş, Dilan Polat Kozmetik A,Ş Ve Engin Polat A.Ş Nin kurucu ve yönetim kurulu başkanı olarak tanınan bir iş adamıdır. Aynı zamanda, eşi Dilan ile birlikte kurdukları güzellik merkezi zincirinin de sahibidir. 34 yaşında olan Polat, 03 Haziran 1988 tarihinde doğmuştur ve 2 çocuk babasıdır. Annesinin adı Şükran Polat, babasının adı ise Sezgin Polat’tır. Polat’ın Alper Kürşat Polat, Kübra Polat ve Hazal Polat adında kardeşleri vardır. Ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.

Polat, her geçen gün şubelerini artırmaya devam ediyor ve şu anda 10

ülkede Dilan Polat şubesi devamlı olarak işini sürdürüyor. Türkiye’de ise 115 tane şubesi var. Polat, başarılı bir iş adamı olarak tanınan ve kendine has bir yönetim tarzı ile işlerini yürüten bir kişidir. Kendi işini kurarak başarıya ulaşması, Polat’ın azim ve kararlılığının bir göstergesidir. Şirketi kurarken, sağlık teknolojileri alanında en yenilikçi ürünleri sunmak ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacını taşımıştır. Bu amacını gerçekleştirmek için, sürekli olarak teknolojinin gelişimine ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapmıştır. Bu çalışmaların sonucunda, Dipomed Medikal, sağlık sektöründe öncü bir şirket haline gelmiştir.

Polat, iş hayatının yanı sıra ailesine de çok değer verir. Kendi işini kurarak başarıya ulaşmasının yanı sıra, kendine ve ailesine harika bir hayat sağlamıştır.

 

 

 

Ben Kimim?
Engin Polat
Engin Polat
Engin Polat, Dipomed Medikal’in kurucu ve yönetim kurulu başkanı
Benzer Yazılar
3.9 37 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments